Підписання тристоронньої угоди та меморандуму про партнерство між Харківським національним університетом міського господарства імені О. М. Бекетова, Харківською обласною радою та Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області

16 лютого у Будинку рад відбулося підписання тристоронньої угоди про співпрацю між Харківською обласною радою, Харківським національним університетом міського господарства імені О. М. Бекетова та Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області. Договір підписаний головою обласної ради Сергієм Черновим, ректором Університету Володимиром Бабаєвим та виконавчим директором Асоціації Миколою Тітовим.

Предметом Угоди є розвиток партнерських відносин, координація співпраці органів місцевого самоврядування Харківської області у сфері міжнародного, міжрегіонального та транскордонного співробітництва, експертно-аналітичне, інформаційно-методичне та інше забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування, спрямоване на забезпечення соціально-економічного розвитку Харківської області на принципах соціального партнерства, відкритості та прозорості.

Також на урочистій зустрічі було підписано Меморандум про партнерство у сфері реалізації проекту «Угода Мерів» між Харківським національним університетом міського господарства імені О. М. Бекетова та Харківською обласною радою.

Тим самим Сергій Чернов та Володимир Бабаєв заявили про партнерство у сфері енергоефективності та впровадження енергетичної політики на регіональному рівні в Харківській області з метою реалізації ініціативи Європейської Комісії «Угода Мерів», яку було підписано обласною радою у грудні 2014 року в якості Територіального координатора.

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова та Центр регіонального розвитку Університету співпрацює із Харківською обласної радою та Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області починаючи з 2013 року.

За цей час плідної співпраці на базі Університету організовано та проведено декілька семінарів та круглих столів, що були орієнтовані на вирішення низки нагальних та безсумнівно важливих питань, щодо розвитку громади, забезпечення ефективної та транспарентної співпраці територіальної громади із місцевими органами влади, обговорення питань децентралізації та залучення населення та підприємств районів до стратегії енергоефективності області.

За результатами урочистою зустрічі були визначені проблемні питання розвитку Харківської області та шляхи їх вирішення та окреслено вектори подальшого співробітництва.

Сейчас 660 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте