Тренінг на тему «Секрети та підводні каміння реалізації проектів»

На занятті для учнів «Школа мера» доцент кафедри економіки підприємства, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, експерт Центру регіонального розвитку Єсіна Валерія Олександрівна провела тренінг на тему «Секрети та підводні каміння реалізації проектів». Учням було докладно розказано та проілюстровано етапи написання грантових проектів на реальному проекті «Вода у долонях», що реалізується Університетом сумісно із Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області та профінансовано компанією Представництвом «Шелл Експлорейшн енд Продакшн Юкрейн Інвестментс (IV) Б.В.». Єсіна В.О. розкрила секрети побудови грантової заявки та детально розповіла про проблеми та форс-мажорні обставини, які можуть виникнути у ході реалізації проекту. Учасники тренінгу в активно обговорювали тему та ставили запитання, що допоможуть їм у написання своїх власних проектів.

Сейчас 36 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте