Підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні проблеми співробітництва з Європейським Союзом»

28 березня 2016 р. в Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара відбулась підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2015/2016 н. р. за напрямом «Актуальні проблеми співробітництва з Європейським Союзом».

На розгляд конкурсної комісії було подано 71 роботу з 47 вищих навчальних закладів України. До ІІ етапу конкурсу було відібрано 17 наукових робіт.

Студентка 2 курсу факультету «Економіка і підприємництво» Олена Бездітко під керівництвом старшого викладача кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Панової О.Д. представила роботу «Концепція «креативного міста» як глибинна передумова євроінтеграційних процесів України» та за підсумками ІІ туру конкурсу отримала диплом ІІІ ступеню.

Бажаємо подальших успіхів на науковій ниві! #economist_beketov

Сейчас 533 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте