Вітаємо команду "Економіст-бекетовець" яка посіла четверте призове місце серед п'ятнадцяти команд на 2 міському турнірі економістів в ХНЕУ ім. С. Кузнеця

22 жовтня 2016 року відбувся 2 міський турнір економістів в ХНЕУ ім. С. Кузнеця, в якому взяли участь 15 команд з різних ВНЗ міста Харкова. ХНУМГ ім. О. М. Бекетова представляла команда магістрів 5 курсу спеціальності "Економіка і організація бізнесу": Гребенець Катерина, Склярова Ірина, Моря Ганна і Кошелевич Христина. Команду "Економіст-бекетовець" до участі в міському турнірі підготували викладачі кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку: к. е. н., доцент Бурак Олена Миколаївна і асистент Покуца Ілля Володимирович. Студенти підготували актуальні доповіді за темами турніру і гідно представили свої дослідження в заданих економічних напрямках, а також виявили себе в ролі рецензентів і опонентів команд-конкурентів, що було відзначено членами журі та високими балами при проходженні двох конкурсних турів. Команда "Економіст-бекетовец" посіла четверте призове місце серед п'ятнадцяти команд, була нагороджена грамотою за участь і отримала високі бали від журі за активну участь.

Вітаємо учасників турніру та їх керівників з високими результатами та бажаємо нових наукових перемог! #economist_beketov

Сейчас 942 гостей и 17 зарегистрированных пользователей на сайте