15-16 грудня в Університеті відбулась Друга науково–історична конференція «Спадщина університету: Історія. Освіта. Наука. Культура. Особистість».

31 2Факультет Економіки та підприємництва представляла наша кафедра, викладачі якої: проф. Димченко О. В., проф. Бубенко П. Т. та ст.викл. Володимирова М. С. – провели дослідження наукової діяльності засновника та першого директора Всеукраїнського технікуму комунального господарства проф. Маркова О.П.(1886-1972 рр.). З доповіддю на пленарному засіданні конференції виступила ст.викл. Славута О.І.

Діяльність Олександра Прокоповича протягом усього життя, навіть під час вимушеної еміграції, була тісно пов’язана із проблемними питаннями місцевого самоврядування, міського господарства і землеустрою. Він був упорядником журналу «Коммунальное хозяйство на Украине», автором видань «К вопросу о контроле в городских управлениях»(1913р.), «Местные финансы»(1918р.) та ін.

Олександр Прокопович був не тільки науковцем, але й патріотом своєї батьківщини: і коли опублікував в 1934р. у емігрантському журналі статтю про голод, який був спровокований більшовиками в СРСР, і коли став учасником Франзуського Опору під час Другої світової війни, і коли був засуджений на 25 років ув’язнення після повернення в СРСР у 1950р. Його життя гідне пам’яті і вшановування.

Сейчас 34 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте