17 1Вітаємо доктора економічних наук, професора кафедри ЕПБАРР Жихор Олену Борисівну та доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри ЕПБАРР Димченко Олену Володимирівну з нагородженням першою премією журі конкурсу Академії наук вищої освіти України за номінацією «Підручники» за наукову працю: Фінансово-економічна грамотність : підручник : [у 2 частинах] – Ч. 1 : Основи національної економіки, економіки регіонів та фінансової системи України / за ред. д-ра екон. наук, проф. О. Б. Жихор, д-ра екон. наук, проф. О. В. Димченко. – Київ : Кондор, 2017. – 1024 с.

25 листопада 2017 року на Загальних звітно-виборчих зборах ВГО «Академії наук вищої освіти України» редакторів підручника «Фінансово-економічна грамотність» професора Жихор Олену Борисівну та професора Димченко Олену Володимирівну нагороджено відповідним ДИПЛОМОМ. Диплом вручено в Національній академії внутрішніх справ (м. Київ) в.о. президентом С.І. Табачніковим.

У першій частині підручника особливу увагу приділено питанням побудови національної економіки як господарської системи, перспективам розвитку економіки регіонів України, управлінню фінансовою системою України, страхуванню, фінансам суб’єктів господарювання та їх фінансуванню, основам управління власними фінансами, основам інвестування, основам підприємницької діяльності, фінансовій безпеці держави та суб’єктів господарювання. Окрему увагу приділено питанням визначення справжності і платіжності банкнот національної та іноземної валюти.

Представлено зміст навчальної дисципліни за модулями та темами, лекційний матеріал, термінологічний словник, практикум з типовими завданнями ситуаційного та розрахункового характеру з методичними рекомендаціями до їх розв’язання, а також літературу до кожної теми.

Структура підручника відповідає вимогам впровадження кредитно-модульної системи навчального процесу. Даний підручник призначений для студентів неекономічних спеціальностей вищих навчальних закладів, викладачів, аспірантів, працівників фінансово-кредитної системи, представників державних органів виконавчої влади, а також широкому загалу читачів, що бажають опанувати цю навчальну дисципліну самостійно.

У 2018 році вийде з друку видавничого дому «КОНДОР» друга частина підручника «Фінансово-економічна грамотність», а саме:

Фінансово-економічна грамотність : підручник : [у 2 частинах] – Ч. 2 : Банківська система України, загальні поняття про облік, аудит та економічний аналіз в умовах ринкової економіки / за ред. д-ра екон. наук, проф. О. Б. Жихор, д-ра екон. наук, проф. О. В. Димченко. – Київ: Кондор, 2018. – 400 с.

З повагою, колектив кафедри економіки підприємства, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку

17 2 фото підручника Жихор Димченко 1

Вітаємо доктора економічних наук, професора кафедри ЕПБАРР Жихор Олену Борисівну з обранням академіком Академії наук вищої освіти України!!!

25 листопада 2017 року на Загальних звітно-виборчих зборах ВГО «Академії наук вищої освіти України» професора Жихор Олену Борисівну на підставі Статуту обрано академіком Академії наук вищої освіти України по відділенню економіки. Диплом вручено в Національній академії внутрішніх справ (м. Київ) в.о. президентом С.І. Табачніковим.

Тренінг на тему «Цілі сталого місцевого розвитку в контексті розвитку ООН» з координатором проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у Харківський області Галиною Чалою

8 листопада 2017 р. в рамках співпраці з проектом ПРООН “Місцевий розвиток орієнтований на громаду” в ХНУМГ імені О.М. Бекетова для студентів 3 та 4 курсів спеціальності "Економіка підприємства" було проведено тренінг на тему «Цілі сталого місцевого розвитку в контексті розвитку ООН» координатором проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у Харківський області Галиною Чалою. Учасниками тренінгу стали студенти, аспіранти та викладачі кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку. Розглянуті питання обговорювались в інтерактивній формі, та викликали цікавість серед студентів та викладачів.
Кафедра Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку є активним учасником з боку Університету проекту Місцевого розвитку громад та активно залучає студентів до заходів освітньої мережі проекту місцевого розвитку громад.
#economist_beketov

17 листопада 2017 року доцентами кафедри Тітяевим В.В. і Тараруевим Ю.О. була проведена профорієнтаційна робота з учнями 10-11 класів Харківської загальноосвітньої школи №158

Учні старших класів активно підтримували бесіду і задавали питання щодо умов навчання в ХНУГХ імені О.М. Бекетова на економічних спеціальностях (яка кількість бюджетних місць, яка вартість навчання, чи можлива розстрочка по платежах, на якому транспорті можна дістатися до ХНУГХ імені О.М. Бекетова). На загальношкільній лінійці старшокласники були запрошені на «День відкритих дверей» ХНУГХ імені О.М. Бекетова, який пройде 16 грудня 2017 року. #хнугх #economist_beketov

Научный квест "Поиск сокровищ науки"

12 111 ноября 2017 г. в национальном университете городского хозяйства имени А.Н. Бекетова прошел научный квест, посвященный Всемирному дню науки "Поиск сокровищ науки". В нем принимало участие 20 команд из разных университетов г. Харькова. Преподавители и студенты кафедры экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития придумали для ребят интересное задание - угадать страну и валюту мира, после которого в случае правильного ответа, участники получали конверт с буквами для дальнейшего прохождения локаций. Было весело и увлекательно! Участники команд достойно справились с заданием, проявили сообразительность, были эмоциональными и яркими, особенно ребята из университета им. Каразина и с университета внутренних дел, которые были настоящей дружной командой! Поздравляем победителей!!!
#economist_beketov

Сейчас 9 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте