Кафедра економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку вітає переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства» Романовську Анну Сергіївну та Картушу Ганну Сергіївну

Кафедра економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку вітає переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства», яка відбулася на базі ДНВЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» 29-31 березня 2017 року: Романовську Анну Сергіївну (диплом I ступеня), Картушу Ганну Сергіївну (диплом III ступеня) та наукового керівника переможців – доктора економічних наук, професора Жихор Олену Борисівну!

Дякуємо за Вашу плідну працю!!!

Бажаємо Вам натхнення та це більших здобутків у майбутньому!!!

Сейчас 40 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте