Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт Бездітко О.С. та Кошелевич К.В.Науковий керівник – д.е.н., проф.Димченко О.В.

31 березня 2017 року на базіДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана» було проведено ІIтур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Економіка та управління підприємствами". В якому приймали участь автори найкращої з наукових робіт за рішенням галузевої конкурсної комісіїстудентка 3 курсу Бездітко Олена Сергіївна та студентка 5 курсу Кошелевич Кристина Віталіївна кафедри «Економіка підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку». Під часучасті у підсумковій науково-практичній конференції, студентами була зроблена наукова доповідь і в процесі дискусії успішно захищено результати наукових досліджень. Присутні на засіданні члени журі, до складу якого увійшли провідні вчені зівсієї України, оцінили наукову роботу на дуже високому рівні. В результаті чого Бездітко Олену та Кошелевич Кристину було оголошено переможцями та вручено їм дипломи II ступеню за наукову роботу під назвою «Підвищення ефективності діяльності підприємств ЖКГ у контексті попередження кризового стану (на прикладі КП «Харківводоканал»)», науковий керівник – д.е.н., проф. Димченко Олена Володимирівна.