4 травня 2017р. викладачі кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку в рамках профорієнтаційної роботи відвідали  Мерефянську ЗОШ № 6

З перевагами навчання в ХНУМГ ім.О.М.Бекетова, студентськім життям, перспективами участі у міжнародних проектах учнів старших класів ознайомила доцент кафедри, к.е.н. Соболєва Ганна Григорівна. Практичне заняття Школи бізнес-початківця на тему «Бізнес – з чого починати?» провела ст.викладач Славута Олена Іванівна. Також було підписано двосторонній договір про подальшу співпрацю та нагороджено директора Мерефянської ЗОШ № 6 подякою за якісну підготовку випускників: Гарагати Таїсії та Волобуєвої Вікторії, які успішно зараз навчаються на 1 курсі факультету Економіки і підприємництва.

Сейчас 45 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте