29-30 квітня, відбулась Третя Національна (не)конференція EdCampUkraine – 2017 для шкільних педагогів України, Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, відзначила Подякою – Железнякову Ірину Леонідівну , викладача кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, за вагомий внесок у реалізацію завдань сучасної державної політики в галузі освіти і науки, ініціативу та наполегливість у розбудові вчительських спільнот.

В (не) конференції взяли участь 650 педагогів з усієї України, зарубіжні експерти в сфері освіти з 20 країн світу і самі учасники.

Головна мета (не) конференції протягом двох днів обговорити сучасні тенденції в педагогіці, поділитися новими ідеями і прогресивними підходами викладання. Також проведення відкритих уроків.

Заходи пройшли за підтримки дружини Президента України Марини Порошенко, Міністерства освіти і науки України, ХОДА.

Міністр освіти – Лілія Гриневич побажала, натхнення і бажання йти вперед.

Голова ХОДА – Юлія Світлична привітала учасників (не) конференції і побажала всім креативних ідей і плідної роботи.

Сейчас 50 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте