В Університеті архітектури, будівництва і геодезії (м. Софія) к.е.н., асистент кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Рудаченко О. О. зустрілася з деканом факультету Будівництва, керівником кафедри економіки будівництва проф., д-р Фантіною Раігеловою.

На зустрічі були обговорені подальші перспективні шляхи співпраці між Університетами та кафедрами, що відкриває нові можливості в наукових дослідженнях для студентів, аспірантів та викладачів кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку.

Також викладач Рудаченко О.О. пройшла стажування за темою "Сучасні методи та моделі формування економічних відносин мегаполісу" #economist_beketov

Сейчас 10 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте