11 травня в Університеті відбулось робоче засідання керівництва та представників Старосалтівської об’єднаної територіальної громади Вовчанського району із проректором з наукової роботи проф. Сухонос М.К., директором Центру регіонального розвитку проф. Димченко О.В., проф. Мамоновим К.А., проф. Шипуліним В.Д., доц. Єсіною В.О.

В ході засідання було обговорено напрямки подальшої співпраці та розробки інвестиційних проектів з метою отримання фінансування за рахунок Державного фонду регіонального розвитку.

Директор Центру регіонального розвитку, зав. кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку проф. Димченко О.В. розповіла про необхідність розробки інвестиційних проектів та процедури подачі проекту регіонального розвитку, що претендує на отримання фінансування за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Завідувач кафедри земельного адміністрування і геоінформаційних систем проф. Мамонов К.А. та проф. Шипулін В.Д. презентували проект «Система земельного адміністрування Старосалтівської об’єднаної територіальної громади Харківської області».

Експерт ЦРР доц. Єсіна В.О. запропонувала перелік інвестиційних проектів для Старосалтівської ОТГ, що були розроблені спеціалістами Університету під час розробки Плану соціально-економічного розвитку Старосалтівської об’єднаної територіальної громади. Інвестиційні проекти націлені на вирішення нагальних потреб територіальної громади, а саме: управління земельними ресурсами, термомодернізація будівель громадської сфери, реконструкція систем водопостачання та водовідведення, організація системи поводження із ТПВ тощо.

Робоча зустріч закінчилась узгодженням планів подальшої співпраці.

Сейчас 5 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте