11 грудня 2014 року

Участь студентів факультету «Економіка і підприємництво» в проведенні Дня кар'єри

Студенти 2-5 курсів факультету «Економіка і підприємництво» прийняли участь у проведенні Дня кар'єри «Працевлаштування випускників» ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

Для участі у Дні кар'єри надійшло 117 заяв від підприємств, які потенційно можуть стати працедавцями для наших студентів, що знаходиться в пошуку роботи. День кар'єри проводився спільно з діловим партнером та постійним його учасником – Харківським обласним центром зайнятості. Генеральним інформаційним партнером Дня кар'єри виступила Регіональна Інтернет-компанія «Робота в Харкові».

Серед 117 підприємств і компаній, які надали вакансії і місця для практик і стажувань на своїй базі, студенти спеціальності «Облік і аудит» проявили підвищену увагу до таких, як: Група компаній «Бар'єр. Безпека бізнесу», Нацоіональний науковий центр «Інститут метрології», ТОВ «Іззі-кредит», ВАТ «Житлобуд-1», АК «Харківобленерго», КСП «Харківгорліфт», виробнича науково-технічна корпорація «Модернізація і розвиток «МИР», ТОВ «Аудиторська фірма «Фінанси і аудит» (харківське представництво), Федерація професійних аудиторів України, ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку» (Харківська дирекція), ПАТ «Альфа-Банк», Мережа ресторанів Фрешлайн, Державна податкова інспекція у Київському районі м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області, Національна страхова компанія «Оранта» (харківське представництво), Харківська обласна рада та ін.

Після офіційної частини, кожен учасник Дня кар'єри мав можливість поспілкуватися з потенційними працедавцями, проаналізувати критерії відбору на певну посаду, залишити своє резюме на розгляд і, навіть, пройти попередню співбесіду.

Цікавим моментом став проведений Директором регіонального представництва в Харківській області Групи компаній «Бар'єр. Безпека бізнесу» М.І. Зайцевим тренінг студентів-магістрантів кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту», що навчаються за спеціальністю 8.18010014 «Управління фінансово-економічною безпекою» про важливість внутрішньої мотивації до професійного самовизначення, розуміння власного професійного шляху та формування навичок щодо методів, способів, засобів пошуку роботи.

Сейчас 515 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте