11 грудня 2014 року

Проведення відео-конференції факультету «Економіка і підприємництво» зі школами Харкова та Харківської області

11 грудня 2014 року відбулося проведення відео-конференції керівництва факультету «Економіка і підприємництво» зі школами м. Харкова і Харківської області.

До усіх учасників зі словами привітання звернулася голова Студентського сенату Університету, магістр 5 курсу – Вершиніна Д.М.

З інформацією про історію розвитку та функціонування всього факультету, його освітньої діяльності, проведенні студентських дозвіль виступив декан факультету – проф. Соловйов О.В. Він коротко охарактеризував основні новації вступної компанії 2015 року, розповів про всі можливі програми студентського самоврядування та тісного співробітництва із закордонними університетами.

Інтерес учасників зібрання було сфокусовано на виступі завідувача кафедри «Економіка підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку» д.е.н. Димченко О.В. Проф. Димченко О.В. розповіла про наявні широкі можливості отримання економічної освіти за спеціальностями кафедри та її магістерськими програмами, про можливість проходження професійних тренінгів студентів та проходження практичної підготовки в навчальних закладах Італії та Чехії.

Далі до усіх учасників відео-конференції звернулася завідувач кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» д.е.н. Момот Т.В. Проф. Момот Т.В. відзначила основні аспекти навчання студентів за новим напрямом «Управління фінансово-економічною безпекою». Також проф. Момот Т.В. нагадала абітурієнтам про важливість внутрішньої мотивації до професійного самовизначення, розуміння власного професійного шляху та формування навичок щодо методів, способів, засобів обрання майбутньої професії.

З характеристикою призначення, основних досягнень та переваг функціонування Бізнес-інкубатору Університету перед учнями шкіл виступила Ромась Т.О.

Також виступили студенти магістри Бугайов Михайло та Гладка Ірина, вони поділились особистим досвідом навчання в університеті.

Учасникам зустрічі представники факультету «Економіка і підприємництво» побажали впевненості у собі, активності і цілеспрямованості на професійному шляху і висловили щиру подяку керівництву всіх навчальних закладів, що прийняли участь у відео-конференції.

Сейчас 32 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте