Колектив кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку щиро вітає колегу доктора економічних наук, професора

Жихор Олену Борисівну з виданням підручника

«Місцеві фінанси»!

Місцеві фінанси : підручник / авт. кол. ; за ред. д.е.н., проф. О. Б. Жихор, д.е.н., проф.О. П. Кириленко. – К. : УБС НБУ, 2015. – 579 с.

У підручнику розкрито концептуальні засади, нормативно-правове забезпечення та історичні передумови виникнення місцевих фінансів. Значну увагу приділено місцевим бюджетам як основі фінансової бази місцевих органів влади, а саме формуванню дохідної частини та системі видатків місцевих бюджетів. Розкрито проблеми реформування міжбюджетних відносин в Україні на сучасному етапі розвитку держави. Розглянуто організацію бюджетного процесу та повноваження його учасників на місцевому рівні. Проаналізовано стан розвитку місцевих інститутів, зокрема фінансів підприємств комунального господарства і житлово-експлуатаційного комплексу, та механізми їх дії. Розглянуто світовий досвід організації місцевих фінансів, обґрунтовано подальші шляхи його застосування в Україні.

Сейчас 2287 гостей и 4 зарегистрированных пользователей на сайте