Колектив кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку вітає студентів-спеціалістів з успішним захистом випускних робіт!!!!

З червня 2016 року розпочався захист дипломних робіт спеціалістів кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку.

До складу державних екзаменаційних комісій входять:
   - голови комісій - Директор Департаменту управління персоналом КП «Харківводоканал», к.е.н., доцент Шевченко Е.Ю.; Член кореспондент УАК, зам. генерального директора ПАТ "Трест Житлобуд-1" Фетків В.П.
   - члени комісій: завідувач кафедри, д.е.н., професор, Димченко О.В., д.т.н., професор Торкатюк В.І., д.е.н., професор Бубенко П.Т., д.е.н., професор Жихор О.Б., к.е.н., доцент Юр’єва С.Ю., к.е.н., доцент Матвєєва Н.М., к.т.н., доцент Никитченко О.Ю.
   - секретарі комісій – асистенти Гайденко С.М., Прижкова О.Ю.

Бажаємо всім успішного захисту та творчого натхнення!

Сейчас 95 гостей и 4 зарегистрированных пользователей на сайте