Ознайомча практика студентів 1 курсу спеціальності «Економіка підприємства»

24.06.2016р. в рамках ознайомчої практики студенти 1 курсу спеціальності «Економіка підприємства» групи ЕПМГ2015-1 на чолі з керівником практики Волгіною Н.О. відвідали Департамент збуту КП «Харківводоканал». В рамках екскурсії студенти ознайомилися з роботою Департаменту збуту, відвідали обчислювальний центр підприємства по роботі з юридичними особами. Екскурсію проводили директор Департаменту збуту КП «Харківводоканал» Грущак Тарас Миколайович та начальник відділу збуту по роботі з юридичними особами Євтушенко Тетяна Вікторівна. Від імені професорсько-викладацького складу кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку і студентів спеціальності висловлюємо подяку КП «Харківводоканал» в особі генерального директора Панова Віталія Володимировича за співпрацю і надану можливість знайомства з роботою підприємства та його структурних підрозділів.

Сейчас 133 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте