VII Міжнародний тиждень в Остравському технічному університеті (Чеська Республіка) за участю кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку

Минулий тиждень означився визначною подією на економічному факультеті Остравського технічного університету (Чеська Республіка). Вже сьомий рік поспіль Міжнародний тиждень збирає широке коло представників міжнародної академічної спільноти. Цього разу Міжнародний тиждень відвідали викладачі та науковці з Німеччини, Італії, Франції, Великобританії, Польщі, Румунії, Данії, Чорногорії, Японії, Казахстану та України.

Старший викладач кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Панова Олена Дмитрівна взяла участь у роботі Міжнародного тижня і в рамках організованих заходів презентувала Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова міжнародній академічній спільноті, провела лекцію «Неприбутковий сектор в Україні» для студентів економічного факультету Остравського технічного університету, а також мала можливість відвідати лекції колег з інших країн.

Міжнародний тиждень відбувся у доброзичливій атмосфері: щоденні події заходу активно сприяли жвавому обговоренню можливостей міжнародної співпраці між вишами. #economist_beketov

Сейчас 450 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Конф 2018