6 жовтня 2015р. викладачі кафедри «Економіки підприємства, бізнес адміністрування та регіонального розвитку» Бібік Н.В., Прижкова О.Ю. та Железнякова І.Л. відвали круглий стіл в межах IV Міжнародної науково-практичної конференції "Гендерна політика міст: історія та сучасність" і проекту "Жінки - це 50% успіху України"

Тема круглого столу: "Жінки в політиці: основні виклики". Під час круглого столу розв’язалася жвава дискусія, що висвітлювала гендерні питання, учасниці обмінювалися досвідом та власними думками. Серед спікерок були такі активні учасниці громадськості, як Алдохіна Людмила, директорка ТОВ «ЕКВАТОР САН ЕНЕРДЖІ», Геращенко Ганна, координаторка соціальних та екологічних проектів, кандидатка на посаду голови Введенської селищної ради, Демченко Галина, директорка соціально-реабілітаційногоцентру для дітей-сиріт «Изумрудный город», членкиня Ради Жіночого Клубу «ПАНІ», опікунка 265 дітей-сиріт із зони АТО, Карпець Неллі, депутатка Комсомольської міської ради, членкиня Гендерного комітету Асоціації міст України, Кірікова Ірина, активістка, громадська діячка, кандидатка на посаду депутата Дружківської міської ради,Кісліцина Лілія, сопрезидентка членкиня Ради «Клубу успішних жінок України», кандидатка на посаду депутата Краматорської міської ради, Ларіна Ольга, членкиня Ради Жіночого Клубу «ПАНІ», Фесенко Тетяна, кандидатка технічних наук, доцентка кафедри менеджменту та управління проектами Одеської державної академії будівництва та архітектури, членкиня правління ГО «Бюро гендерних стратегій та бюджетування».

Під час круглого столу учасниці обговорили з експертами, експертками з різних міст України, представниками та представницями регіональної політики, лідерами та лідерками громадської думки міста Харкова та Харківської області причини низького рівня представленості жінок на державних політичних посадах; дізнались про основні перешкоди доступу жінок до політичних структур, а також про головні причини закінчення жінками політичної кар’єри на перших етапах участі у регіональній політиці; ознайомились із стратегіями впровадження європейських стандартів гендерного паритету у виборних органах держави та способами їх ефективного застосування в українських реаліях; дослідили переваги реалізації політики рівних прав і можливостей для жінок і чоловіків та застосування такого методу як учасницьке бюджетування в усіх сферах політичного, економічного та культурного життя регіону.

Захід відбувався за сприяння міжнародної організації NationalDemocraticInstitute (NDI) та Міністерства освіти і науки України, Харківської обласної держадміністрації, Харківської міської ради, Міжнародного проекту "OPENforyoungwomen", Програми ООН Жінки в Україні, а також Всеукраїнської мережі центрів гендерної освіти ВНЗ.

Сейчас 82 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте