Завідувач кафедри Димченко О.В. 19 листопада виступила на пленарному засіданні міжнародної науково-практичної конференції «СТРАТЕГІЯ ПІДПРИЄМСТВА:РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ ЗА УМОВ СИСТЕМНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ»

Завідувач кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, Димченко О.В. 19 листопада виступила на пленарному засіданні міжнародної науково-практичної конференції «СТРАТЕГІЯ ПІДПРИЄМСТВА:РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ ЗА УМОВ СИСТЕМНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ» у Київському національному економічному університеті Ім. Вадима Гетьмана.Крім того, у межах програмних заходів конференції відбулася форсайт-сесія «Стратегічне управління підприємством — 2030: теорія і практика», задачею якої було формування узгодженої експертної думки щодо можливих тенденцій розвитку соціально-економічного середовища діяльності підприємств, «бачення» майбутнього образу та ключових характеристик підприємства, які будуть зумовлювати принципи управління у майбутньому.

Сейчас 266 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте