Профорієнтаційний захід «Сузір’я професій»

Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова прийняв участь у масовому профорієнтаційному заході «Сузір’я професій»,який представляли 14 навчальних закладів міста Харькова. Зустрічі проводилися у таких містах та районах Харківської області, як: м. Красноград, м.Вовчанськ, м. Барвінкове, м. Первомвайський, смт. Борова, смт. Близнюки, м. Зміїв, смт. Комсомольське, м. Ізюм. Кожний захід відвідали від 300 до 900 учнів шкіл та технікумів різних напрямків. Організаторами ярмарки спеціальностей виступили Харківська обласна служба зайнятості. Представник Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова Кухтін Катерина Валеріївна поспілкувалась із співробітниками місцевого телебачення міста Красноград ТРК «Центр»,та Зміївського телебачення, про професії, що користуються попитом на ринку праці міста та області, які можна опанувати в ХНУМГ імені О.М.Бекетова , умови навчання, перспективи працевлаштування. Учнівська молодь дуже зацікавилась Школами розвитку університету,за різними напрямками. Особливо багато питань і зацікавленості виникло щодо заочних підготовчих курсів, їх тривалості,які дуже зручні для відвідування молоді регіонів Харківської області.

Учні різних районів цікавляться інформацією про університет,багато питань до спеціаліста виникає після ознайомлення з вузом через інтернет мережу. Школярам цікаво, які умови прийому та нововведення на вступну компанію 2015 року.

Сейчас 1354 гостей и 4 зарегистрированных пользователей на сайте