Вітаємо Боряк Ганну з перемогою у Харківському регіональному конкурсу студентських наукових робіт

Вітаємо Боряк Ганну студентку 4 курсу факультету Економіки та підприємництва напряму підготовки «Економіка підприємства» та наукового керівника Єсіну Валерію Олександрівну доцента кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку з перемогою у Харківському регіональному конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «гуманітарні науки».

Урочисте вручення дипломів відбулося в приміщенні Палацу студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Переможців привітали Семиноженко Володимир Петрович, голова Північно-Східного наково центру , Тацій Василь Якович, ректор  Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Бакіров Віль Савбанович, голова Ради ректорів, ректор Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

На Конкурс було подано 473 роботи від 27 вищих навчальних закладів міста Харкова (список додається). Передано комісіям: технічного напрямку – 118, соціогуманітарного напрямку – 86; природничого – 40, економічного напрямку  229 студентських робіт.

Сейчас 1353 гостей и 4 зарегистрированных пользователей на сайте