26-28.05.2015 року Кафедра Економіки підприємств, бізнес - адміністрування і регіонального розвитку провела IV Міжнародну науково-практичну конференцію «Економічні проблеми та перспективи розвитку житлово-комунального господарства на сучасному етапі»

Організатори і співорганізатори:

МІНІСТЕРСТВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ, МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ, ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА, ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ, ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА, FACULTY OF ECONOMICS VŠB-TECHNICAL UNIVERSITY OF OSTRAVA, DEPARTMENT OF ECONOMICS AND BUSINESS UNIVERSITY OF PAVIA, DEPARTMENT OF ECONOMICS INSUBRIA UNIVERSITY, ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР НАН і МОН УКРАЇНИ, АЗЕРБАЙДЖАНСЬКИЙ АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ, М.БАКУ, АЗЕРБАЙДЖАН, ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІМЕНІ О.М. БЕКЕТОВА.

З привітальними словами виступила завідувач кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування і регіонального розвитку, доктор економічних наук, професор Димченко Олена Володимирівна. Пленарне засідання відкрили, Проректор з наукової роботи ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, д.т.н., проф. В.Ф.Харченко, Заступник Харківського міського голови-Директор Департаменту бюджету і фінансів Харківської міської ради, к.е.н.,доцент. Таукешева Т.Д., д-р. е.н., проф., директор Північно-східного наукового центру НАН і МОН України Бубенко П.Т., PatriziaGazzola, professor, Departmentof Economics, InsubriaUniversity, Золочевська Анасатасія - магістрант кафедри ЕПБАРР, відмінниця навчання.

Мета проведення конференції:

Розгляд основних економічних проблем та перспектив розвитку житлово-комунального господарства на сучасному етапі:
  • активізації участі місцевих територіальних громад у вирішенні проблем якості житлово-комунальних послуг;
  • науково обґрунтованих підходів до подолання сукупності проблем функціонування житлово-комунального господарства на міському, регіональному і державному рівнях, а також забезпечення реалізації засад сталого розвитку господарського комплексу;
  • сучасної комплексної діагностики інноваційно-інвестиційного потенціалу, провідних методів її проведення, проблем активізації інноваційно-інвестиційної складової господарських комплексів; розробки комплексу заходів, спрямованих на підвищення інноваційної-інвестиційної активності економічних систем;
  • використання математичного моделювання для прогнозування розвитку систем різного рівня; застосування сучасних інформаційних технологій та математичних методів, геоінформаційних та експертних систем при виконанні робіт з розвитку територій;
  • зосередження уваги органів місцевого самоврядування на необхідності забезпечення якісного аспекту надання житлово-комунальних послуг, контролю за діями підприємств-постачальників послуг, а також запровадження системи моніторингу якості житлово-комунальних послуг;
  • інформаційного забезпечення територіальних громад щодо стану та ходу реформування житлово-комунального господарства.

Особливу увагу було приділено обговоренню питань актуалізації і удосконалення процесів подальшого реформування житлово-комунального господарства, досягненню економічної ефективності цієї сфери та екологічної-економічної безпеки держави у даному контексті.

У цілому робота конференції стала простором діалогу представників економічних наук, державного управління, представників наукової спільноти, органів державної влади та місцевого самоврядування, науковців-початківців, студентів, що актуалізує її значимість як науково-освітнього феномену.

Колектив кафедри виражає щиру подяку учасникам конференції за активну участь і сподівається на подальшу співпрацю.

Сейчас 589 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Конф 2018