Участь викладачів кафедри у семінарі «Міжнародне підприємництво та інтернаціоналізація місцевих територій: стратегії та інструменти розвитку співпраці між університетами та підприємствами», який було організовано кафедрою економіки університету Інсубрія (Італія)

29 червня 2015 року проф. Олена Димченко, завідувач кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, Олена Панова, старший викладача кафедри, взяли участь у семінарі «Міжнародне підприємництво та інтернаціоналізація місцевих територій: стратегії та інструменти розвитку співпраці між університетами та підприємствами», який було організовано кафедрою економіки університету Інсубрія (Італія).

Кафедра Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку ХНУМГ імені О.М. Бекетова та кафедра економіки університету Інсубрія мають багаторічний досвід співпраці. Значним досягненням цього співробітництва є реалізація міжнародного проекту InternationalPracticum за фінансової підтримки Фонду Каріпло. Студенти економічних спеціальностей ХНУМГ імені О.М. Бекетова, Остравського технічного університету (Чехія) та університету Інсубрія мали унікальну можливість отримати практичні навички з інтернаціоналізації бізнесу в глобалізованому просторі.

Під час семінару було підведено підсумки першого етапу реалізації проекту InternationalPracticum та означено подальші перспективи та плани за проектом на 2015-2016 рр. Проф. Альберто Порізіні, ректор університету Інсубрія, розпочав роботу семінару урочистою промовою, актуалізувавши важливі аспекти підготовки фахівців вищою школою із активним залученням бізнес-структур задля забезпечення якісної фахової підготовки для глобалізованого ринку праці, а також уможливлення інтернаціоналізації підприємницьких ініціатив на базі міжнародного співробітництва університетів. Саме ці пріоритети було втілено в проекті “InternationalPracticum” – команди студентів з України, Чехії та Італії долучились до пошуку ефективних бізнес-рішень в реальних умовах роботи італійських компаній. Як зазначили Лука Апрілетті, генеральний директор компанії Mosaȉque, та Раффелла Гатті, голова Ради Директорів компанії BiesSse, цей досвід був дуже корисним для підприємств адже студенти виявили нові творчі підходи щодо розвитку стратегій інтернаціоналізації з урахуванням особливостей бізнес середовища та соціокультурних характеристик цільових ринків. Підводячи підсумки семінару, Ека Сепашвілі, заступник Міністра регіонального розвитку та інфраструктури Грузії, засвідчила розширення проекту InternationalPracticum із залученням до роботи проекту Тбіліського державного університету імені Іване Джавахішвілі.

Щиро сподіваємося, що студенти кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку ХНУМГ імені О.М. Бекетова, які зможуть взяти участь у проекті за результатами конкурсного відбору в наступному навчальному році, успішно реалізують компетенції та навички, набуті у процесі навчання, і традиційно продемонструють ефективні результати за завданнями проекту.

Про семінар було надруковано в італійській пресі:

The newspaper of Varese:
University of Insubria web site:

Сейчас 505 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Конф 2018