Міжнародна конференція «Публічна економіка та адміністрування 2015» в Остраві (Чеська Республіка)

Завідувач кафедри «Економіки підприємств, бізнес адміністрування та регіонального розвитку» ХНУМГ імені О.М. Бекетова,Димченко Олена Володимирівна та старший викладач кафедри Панова Олена Дмитрівна взяли участь у 11-ій міжнародній конференції «Публічна економіка та адміністрування 2015», що відбулась у Остравському технічному університеті (Чеська Республіка) 8-9 вересня 2015 р.

У конференції взяли участь науковці з Польщі, Словаччини та Італії. Програма конференції включала засідання Асоціації публічної економіки Чеської Республіки, а також роботу у секціях «Публічний сектор», «Публічні фінанси», «Громадські організації», «Пенсійна реформа».

Конференція стала ефективною платформою для подальшої науково-академічної співпраці між факультетом Економіки Остравського технічного університету та факультетом Економіки і підприємництва ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

Сейчас 109 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте