Наші студенти прийняли участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук

24-25 березня відбулася конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2015/2016 н.р. в Київському національному економічному університеті ім. В.Гетьмана. Всього до ІІ туру було відібрано 45 робіт студентів з різних міст України. В перший день конференції (24 березня) відбувся захист учасниками своїх робіт. Всі учасники були розподілені на 5 секцій, в кожній секції по 9 учасників та 4 члени комісії. Другий день був відведений для нагородження.

Студентки 4 курсу факультету "Економіка і підприємництво" Демченко Катерина і Чуєва Карина під керівництвом д.е.н., професором, завідувачем кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування і регіонального розвитку Димченко О.В. отримали дипломи ІІ ступеню, що представляли тему: "Підвищення ефективності діяльності підприємств ЖКГ у контексті управління дебіторською заборгованістю (на прикладі КП "Харківводоканал")".

Дівчата висловлюють подяку кафедрі за надану можливість представляти свій університет на конкурсі, учасники якого представляли свої університети з різних куточків нашої країни. Завдяки участі у такому конкурсі студентки здобули додатково науковий досвід, що допоможе їм у майбутній професії. Також від обміну знань зі своїми майбутніми колегами вони отримали безліч позитивних емоцій та вражень.