Вітаємо кафедру та наших майбутніх абітурієнтів

з можливістю отримати

ДИПЛОМ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ-ПАРТНЕРА

У новому навчальному році у наших студентів з’явиться можливість паралельно навчатися у вузі європейського вищого навчального закладу-партнера та отримати подвійний диплом європейського зразка. В рамках проекту бакалаври та магістри зможуть одночасно навчатися в двох університетах (українському та польському) і отримати два дипломи УКРАЇНСЬКОГО та ЄВРОПЕЙСЬКОГО зразка.

Польський диплом ЄВРОПЕЙСЬКОГО зразка визнається в усіх країнах ЄС і дає можливість працевлаштуватися в будь-якій країні Європейського союзу без нострифікації українського диплому та без оформлення дозволу на роботу.

Навчання в польській АКАДЕМІЇ БІЗНЕСУ в Домброві Гурнічій www.wsb.edu.pl відбуватиметься за заочно-дистанційною формою.

ПБА Графік консультацій викладачів

ПБА графік прийняття академічних заборгованостей

На сайті 232 гостя та 0 користувачів

ПБА BEKETOV BUSINESS INCUBATOR