Участь у міському квесті «Острів скарбів» студентів і викладачів кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку

24 вересня 2016 року проводився молодіжний квест «Пошук скарбів» від компанії «Sunny Mafia», одним з важливих місць квесту був - пам'ятник архітектору Олексію Миколайовичу Бекетову. У квесті взяли активну участь студенти і викладачі кафедри «Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку»: Кухтін К.В., Рудаченко О.А., Бурак О.М., Матвеева Н.М. Завдяки завідувачу кафедри д.е.н., проф. Димченко О.В., були сформовані дві команди студентів 4 курсу під назвою «Економіст Бекетов». Кафедра виступила одним з партнерів 12 квесту, серед яких були представлені: Об'єднання профспілок Харківської області; Bailina; King; Monleo; квест-кімната «Слідство Суворова»; S-Park; All Stars»; Люкс, а також багато інших організацій.
   Багато учасників квесту дізналися про новий пам'ятник архітектору О. М. Бекетову та відвідали «Ніч науки в університеті. Команда «Економіст Бекетов» зайняла друге призове місце серед дев'яти команд міста Харкова, а також єдиними отримали цінний приз за креативність мислення. Студенти та викладачі отримали багато нових знайомств з різними організаціями, що дає можливість плідної подальшої співпраці.

#economist_beketov