Участь професора кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Жихор Олени Борисівни у «Cashless Ukraine Summit»

9 листопада 2016 рокупрофесор кафедри ЕПБАРР Жихор Олена Борисівна прийняла участь у CashlessUkraineSummit (м. Київ), який організувала компанія Visa.

Мета CashlessUkraineSummit – зібрати разом впливових українських та міжнародних лідерів думки, бізнесменів, молодь, вчених та представників засобів масової інформації для обговорення інноваційних трендів у галузі електронних платежів, а також пріоритетів фінансової грамотності для розбудови безготівкового суспільства в Україні.

За результатами участі у Саміті, було проведено переговори щодо співпраці кафедри ЕПБАРР ХНУМГ ім. О.М. Бекетова з партнерами компанії Visa, а саме представниками USAID в Україні щодо видання наукової літератури.