Зустріч представників кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку з керівництвом комунального підприємства «Харківводоканал»

   В рамках роботи філіалу кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, який знаходиться на базі комунального підприємства «Харківводоканал», 06 жовтня 2015 року відбулася зустріч завідувача кафедри, доктора економічних наук, професора Димченко Олени Володимирівни та доцента Прасол Валентини Михайлівни з директором Департаменту управління персоналом КП «Харківводоканал», кандидатом економічних наук Шевченко Еліною Юріївною.

    Учасники зустрічі обговорили пріоритетні напрямки роботи та перспективи подальшої співпраці комунального підприємства «Водоканал» з кафедрою економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку.

   Головним та вирішальним питанням зустрічі була домовленість про проведення запланованого конкурсу КП «Харківводоканал» для студентів 3-5 курсів Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

100 1

100 2

100 3


Сейчас 2807 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Розумним бути модно - Всеукраїнський конкурс на здобуття грантів для оплати навчання

Розумний фото

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА