Кафедра Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку дбає про працевлаштування своїх студентів!

   Кафедра зацікавлена ,не тільки навчити студентів, але і ще працевлаштувати. Ми запрошуємо в гості підприємців, керівників різних підприємств, тренерів особистісного зростання, бізнесменів. У п'ятницю 20 листопада у нас в гостях були представники «Park Rost CluB».

  Студенти отримали інформацію про працевлаштування, кар'єрний ріст і перспективи бонусних програм преміювання успішних співробітників в мережі супермаркетів Зростання. Перед студентами виступили кілька керівників і директорів різних торгових об'єктів, які є представниками однієї великої компанії, вони поділилися своїм досвідом першого працевлаштування, секретами успішного кар'єрного росту. Перед слухачами виступила з презентацією директор "Park Rost CluB", випускниця нашого університету, яка презентувала турагентство "Рост", а також комплекс відпочинку створений для працівників мережі супермаркетів Зростання, з метою відпочинку і проходження ряду тренінгів в літній час на природі. Цікава бонусна програма преміювання, корпоративна культура, яка є основою для створення успішного бізнесу і хорошої команди, проведення безкоштовного різноманітного дозвілля, спрямованого на розвиток особистості, спортивних досягнень, соціальних, а так само творчих, викликали величезний інтерес серед студентської молоді.

Ми сподіваємося на подальшу співпрацю з керівництвом мережі супермаркетів Рост

127 1

127 2

127 3


ua

Обласний конкурс наукових робіт "Розвиток сучасного підприємництва"

Конкурс наукових робіт 22 04

На сайті 785 гостей та користувачі відсутні

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА