Профорієнтаційний захід кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку«День спеціальності Економіки підприємства»

   27 лютого 2016 року о 10.00 в університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відбувся профорієнтаційний захід під назвою «День спеціальності Економіки підприємства». Школярів, випускників технікумів та гостей на першому поверсі в Червоному холі зустрічали студенти, а також викладачі кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку. Учнівську молодь очікувало знайомство зі спеціальністю, спілкування з успішними випускниками кафедри, цікаве знайомство з міжнародною діяльністю та стажуванням наших студентів за кордоном. Також для абітурієнтів було проведено інтерактивне тестування для визначення їх здатностей до підприємництва.

   Сподіваємось на плідну співпрацю, що позитивно сприятиме розширенню знань школярів випускних класів до вступу у Вищі навчальні заклади та правильного вибору своєї майбутньої професії.

11 1


ua

Обласний конкурс наукових робіт "Розвиток сучасного підприємництва"

Конкурс наукових робіт 22 04

На сайті Один гість та користувачі відсутні

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА