Наші студенти прийняли участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук

   24-25 березня відбулася конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2015/2016 н.р. в Київському національному економічному університеті ім. В.Гетьмана. Всього до ІІ туру було відібрано 45 робіт студентів з різних міст України. В перший день конференції (24 березня) відбувся захист учасниками своїх робіт. Всі учасники були розподілені на 5 секцій, в кожній секції по 9 учасників та 4 члени комісії. Другий день був відведений для нагородження.

   Студентки 4 курсу факультету "Економіка і підприємництво" Демченко Катерина і Чуєва Карина під керівництвом д.е.н., професором, завідувачем кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування і регіонального розвитку Димченко О.В. отримали дипломи ІІ ступеню, що представляли тему: "Підвищення ефективності діяльності підприємств ЖКГ у контексті управління дебіторською заборгованістю (на прикладі КП "Харківводоканал")".

   Дівчата висловлюють подяку кафедрі за надану можливість представляти свій університет на конкурсі, учасники якого представляли свої університети з різних куточків нашої країни. Завдяки участі у такому конкурсі студентки здобули додатково науковий досвід, що допоможе їм у майбутній професії. Також від обміну знань зі своїми майбутніми колегами вони отримали безліч позитивних емоцій та вражень.

21 1

21 2

21 3

21 4


ua

Обласний конкурс наукових робіт "Розвиток сучасного підприємництва"

Конкурс наукових робіт 22 04

На сайті Один гість та користувачі відсутні

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА