Візит за програмою академічної мобільності «Еразмус +»

За програмою академічної мобільності ЄС «Еразмус + » відбувся візит Давіда Славати, викладача кафедри «Економіки публічного сектору» Остравського технічного університету, на кафедру економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

Під час свого тижневого перебування Давід Славата прочитав лекцію «Правові аспекти підприємницької діяльності в Чехії», а також провів практичне заняття «Практика ведення підприємницької діяльності в Чехії» для студентів факультету «Економіки та підприємництва».

Додатково студенти мали можливість відвідати семінар-презентацію Давіда Славати «Навчання в Остравському технічному університеті в рамках співпраці з ХНУМГ імені О.М. Бекетова», адже наші академічні школи співпрацюють з 2008 року і наразі реалізують програму мобільності «Еразмус+» «KeyAction 1 – MobilityforlearnersandstaffHigherEducationStudentandStaffMobility».

Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю!

На сайті Один гість та користувачі відсутні