Вітаємо студентів-бакалаврів спеціальності «Економіка підприємства» з успішним захистом випускних робіт!!!

3 червня 2016 року кафедра економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку розпочала захисти випускних робіт студентів 4 курсу за спеціальністю «Економіка підприємства».
     Голова ДЕК – доктор економічних наук, професор Жихор Олена Борисівна, відкрила перше засідання ДЕК та привітала студентів зі знаменним днем – Днем захисту знань, вмінь та навичок, які студенти здобули навчаючись у найкращому ВУЗі міста Харкова - ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та виробничій практиці на підприємствах м. Харкова у вигляді випускної роботи.
     Захисти відбудуться в період з 3 по 21 червня 2016 року. Запрошуємо учнів 9-11 класів шкіл України, а також наших шановних студентів 1-3 курсів на відкриті захисти випускних робіт!

Бажаємо всім успішного захисту!