Проведення дня спеціальності для школярів випускних класів

Кафедра ЕПБА та РР знову приймала майбутніх абітурієнтів. Викладачі провели цікавий «День спеціальності» і ознайомили школярів з нововведеннями вступної компанії 2017 року, розповіли про нові міжнародні можливості навчання, а також провели не формальну бесіду за чаюванням з проблем, які турбують учнівську молодь з вибору майбутньої професії. 11 березня 2017 року 20 школярів, спрямованих на вступ на економічні спеціальності прослухали тренінг на тему:"Стратегічне мислення".

Кафедра висловлює вдячність викладачам за якісну профорієнтаційну роботу, які прийняли участь у заході: к.е.н., доц. Бібік Н.В., к.е.н, доц. Бурак О.М., асистентам кафедри Кухтін К.В., Покуца І.В., Дріль Н.В., а також нашій студентці Коротєєвій Ганні за яскраву презентацію про навчання в Чехії, та залучення школярів до міжнародних проектів Університету #economist_beketov

ua