Підписання Меморандуму про співпрацю між Харківським регіональним відділенням Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації міст України» та Харківським національним університетом міського господарства імені О. М. Бекетова

12 квітня 2018 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID, було проведено практикум із застосування законодавства в Харківському регіональному відділенні Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації міст України» (ХРВ АМУ) на тему «Новації земельного законодавства та деконцентрація повноважень у сфері земельних відносин».

06

Практичним результатом заходу стало підписання Меморандуму про співпрацю між Харківським регіональним відділенням Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації міст України» та Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова. Меморандум передбачає розвиток партнерських відносин, координацію співпраці органів місцевого самоврядування Харківської області у сфері міжнародного, міжрегіонального та транскордонного співробітництва, експертно-аналітичне, інформаційно-методичне та інше забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування, що спрямоване на соціально-економічний розвиток Харківської області на принципах соціального партнерства, відкритості та прозорості.
В роботі заходу взяли участь голови міських та селищних рад Харківської області, експерти Центру регіонального розвитку ХНУМГ імені О.М. Бекетова, науковці та студенти Університету.
З доповідями виступили начальник Управління землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Перекупський Ю.П., заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Харківської обласної державної адміністрації - начальник управління містобудування Пахомова М.Ю., регіональний консультант Харківського РВ АМУ Олексенко Н.І., директор регіонального розвитку ХНУМГ ім. О.М. Бекетова д-р екон. наук, проф. Димченко О.В., д-р екон. наук, проф. Мамонов К.А., доцент кафедри Менедженту та адміністрування Запорожець Г.В.
Жваве спілкування науковців Університету, експертів Харківського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації міст України» з представниками міських та селищних рад точилося навколо ключових питань щодо новацій земельного законодавства і проблем ефективного використання земельних ділянок комунальної власності.

013

Сейчас 2874 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Розумним бути модно - Всеукраїнський конкурс на здобуття грантів для оплати навчання

Розумний фото