Профорієнтаційні виїзди членів кафедри з Харківським обласним центром зайнятості

Впродовж останніх п’яти років вже доброю традицією стала співпраця університету з Харківським обласним центром зайнятості. Ця щорічна подія є очікуваною в освітньому просторі та проводиться за підтримки районних центрів зайнятості для учнів випускних класів шкіл і випускників технікумів.

Так і цього року, розуміючи всю важливість та ефективність профорієнтаційної роботи в районах Харківської області, представники нашої кафедри взяли участь у виїзному заході «Професія твоєї мрії».

Протягом десяти днів, з 12 по 22 листопада, нашими викладачами були здійснені виїзди за такими напрямками, як Нова Водолага, Сахновщина, Куп’янск, Валки, Кигичівка, Балаклея. Біля десяти провідних харківських навчальних закладів мали змогу презентувати себе перед абітурієнтами в різних районах Харківської області. Кожний захід відвідали від 500 до 700 школярів різного віку, переважно випускних класів.

13

2

Висловлюємо щиру подяку Харківському обласному центру зайнятості за можливість прийняти безкоштовну учать у профорієнтаційній роботі зі школярами Харківської області. Також дякуємо нашим викладачам за професійно виконану роботу та Центру доуніверситетської освіти і кар’єри – за організацію заходу.


Обласний конкурс наукових робіт "Розвиток сучасного підприємництва"

Конкурс наукових робіт 22 04

На сайті Один гість та користувачі відсутні

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА