Профорієнтаційні виїзди членів кафедри з Харківським обласним центром зайнятості

Впродовж останніх п’яти років вже доброю традицією стала співпраця університету з Харківським обласним центром зайнятості. Ця щорічна подія є очікуваною в освітньому просторі та проводиться за підтримки районних центрів зайнятості для учнів випускних класів шкіл і випускників технікумів.

Так і цього року, розуміючи всю важливість та ефективність профорієнтаційної роботи в районах Харківської області, представники нашої кафедри взяли участь у виїзному заході «Професія твоєї мрії».

Протягом десяти днів, з 12 по 22 листопада, нашими викладачами були здійснені виїзди за такими напрямками, як Нова Водолага, Сахновщина, Куп’янск, Валки, Кигичівка, Балаклея. Біля десяти провідних харківських навчальних закладів мали змогу презентувати себе перед абітурієнтами в різних районах Харківської області. Кожний захід відвідали від 500 до 700 школярів різного віку, переважно випускних класів.

13

2

Висловлюємо щиру подяку Харківському обласному центру зайнятості за можливість прийняти безкоштовну учать у профорієнтаційній роботі зі школярами Харківської області. Також дякуємо нашим викладачам за професійно виконану роботу та Центру доуніверситетської освіти і кар’єри – за організацію заходу.

Сейчас 2860 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Розумним бути модно - Всеукраїнський конкурс на здобуття грантів для оплати навчання

Розумний фото