Перемога у фіналі Всеукраїнського конкурсу студентських бізнес-проектів "Бізнес-трамплін"

Вітаємо студентку 2 курсу групи ЕтаОБ 2017-1 Шкурупій Катерину та наукового керівника доцента кафедри ЕПБАтаРР Гнатченко Є. Ю. з перемогою у фіналі Всеукраїнського конкурсу студентських бізнес-проектів "Бізнес трамплін", що відбувся 6 грудня 2018 р. у Київському національному торговельно-економічному університеті.

В конкурсі взяли участь 64 команди студентів з різних регіонів України. У фіналі конкурсу було представлено п'ятнадцять кращих бізнес-проектів, які претендували на призові місця.

Проект Катерини Шкурупій "Зоомісто" Place of kindness" ((притулок, готель, центр дресирування для тварин, хендлінг-зал) нагороджено Дипломом І ступеню у категорії соціальні проекти. Крім того, менеджер проектів мережі академічних бізнес-інкубаторів YEP, що була запрошена в якості члена журі конкурсу, запропонувала Катерині взяти участь в інкубаційній програмі мережі бізнес-інкубаторів YEP!

Бажаємо натхнення та подальших перемог!

1 2     1 1