Зустріч кафедри  Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку зі школярами м. Харкова

Сьогодні, 26.03.2019, в рамках проведення профорієнтаційної роботи в конференц-залі №2 кафедрою Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку було організовано зустріч зі школярами м. Харкова.

К.е.н., доцентом Гриненко В.В. було презентовано тренінг на тему «Інтернет-маркетинг та соціальні мережі». Школярі харківських ЗОШ № 5, 8, 76 та гімназії № 1 з великою зацікавленістю заслухали виступ доповідача.

На тренінгу були розглянуті основні поняття маркетингу в Social media, в тому числі просування сайту в мережах та пошукових системах, стратегія залучення нових підписників, реклама в інтернеті, можливості працевлаштування в сфері інтернет-маркетингу.

20190326 100010 min

Висловлюємо вдячність організаторам зустрічі к.е.н., доценту Соболевій Г.Г. та к.е.н., доценту Владимировій М.С.

ua