Міжрегіональний практичний семінар «Енергоефективність в громадах: нові виклики, нові можливості»

Завыдуюча кафедрою проф. Димченко О.В. приймала участь міжрегіональному практичному семінарі «Енергоефективність в громадах: нові виклики, нові можливості». Захід проводиться за ініціативою Харківської обласної ради як територіального координатора Проекту ЄС «Угода мерів – Схід», Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області та за інституційної підтримки Проекту ЄС «Угода мерів – Схід» в Україні.

Університет міського господарства презентує новий начальний курс для енергоменеджерів громад. Це має стати стартом до створення енергоефективних громад.

«Із запровадженням нової спеціальності в університеті міського господарства громади отримають енергоменеджерів, які достеменно знатимуть, як знижувати витрати на енергетичні й інші ресурси. Ці фахівці створюватимуть цілісну картину споживання енергоресурсів, вестимуть облік і контроль, розроблятимуть і впроваджуватимуть енергозберігаючі заходи. Підготовка енергоменеджера дуже швидко буде окуплена для громади зекономленими ресурсами. А необхідність якомога ширшого розповсюдження цієї практики давно вже є вимогою часу.», - Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради.

57289474 2143055849319023 4824511058217533440 n

Сейчас 1138 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Розумним бути модно - Всеукраїнський конкурс на здобуття грантів для оплати навчання

Розумний фото