Підсумковий форум ІІ туру Обласного конкурсу наукових робіт «Розвиток сучасного підприємництва»

18 квітня 2019 р в Конференц-залі № 2 Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова кафедрою Економіки підприємництва, бізнес-адміністрування і регіонального розвитку було проведено Підсумковий форум ІІ туру Обласного конкурсу наукових робіт учнів 9-11 класів загальноосвітніх, професійних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації «Розвиток сучасного підприємництва».

В Конкурсі приймали участь учні шкіл, гімназій, ліцеїв міста Харкова та області, а також студенти професійних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Конкурс відбувався при підтримці Міністерства освіти і науки України, Департаменту науки і освіти харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної ради, Департаменту освіти харківської міської ради.

DSC 1912 min

Учасники конкурсу показали високий рівень виконання та презентації наукових робіт. Переможці конкурсу були нагороджені дипломами та пам’ятними подарунками від спонсорів.

DSC 9891 min

Кафедра Економіки підприємств, бізнес-адміністрування і регіонального розвитку вітає переможців конкурсу та висловлює щирі слова подяки за активну участь і підтримку партнерів заходу.

Сейчас 126 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте