Перемога у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт за напрямом «Економіка підприємства»

19.04.2019 г.  на базі  ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"  проходив Всеукраїнський конкурс наукових робіт зі спеціалізації «Економіка підприємства». У цьому конкурсі взяли участь студентки факультету Економіки і підприємництва Світлана Драчова і Костильова Олена (науковий керівник - завідуюча кафедрою Економіки підприємств, бізнес-адміністрування регіональної економіки д.е.н., професор Димченко Олена Володимирівна).

За підсумками результатів Світлана Драчова і Костильова Олена були нагороджені дипломом II ступеня.

Безымянный 1 min

Щиро вітаємо переможців.

Сейчас 854 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Розумним бути модно - Всеукраїнський конкурс на здобуття грантів для оплати навчання