УВАГА!!! Відеоконференція!!!

Шановні колеги учнівська молодь 9-11 класів!

05 квітня 2017 року з 14.00 до 15.00 в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова (м. Харків,вул. Революції, 12, Конференц-зал № 2) випускаюча кафедра економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку проводить відео-конференцію за темою:

«Реалізуй максимум можливостей та почни власний бізнес разом з нами».

До участі в заході запрошуються учні 9-11 класів,лідери учнівського самоврядування м. Харкова та Харківської області , слухачі шкіл розвитку університету.

Для бажаючих прийняти участь в конференції онлайн необхідно пройти реєстрацію на сайті Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова за посиланням на сайті університету http//www.kname.edu.ua/index.php (нижній лівий кут).

Реєстрація учасників конференції розпочнеться 05.04.2017 о 14.00 годині (інструкція для реєстрації та участі у відео конференції додається на сайті у самому посиланні).

Модератор - Вороніна Ольга Сергіївна,

тел. 095-915-23-45, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ua

Обласний конкурс наукових робіт "Розвиток сучасного підприємництва"

Конкурс наукових робіт 22 04

На сайті 286 гостей та користувачі відсутні

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА