УВАГА!!! Відеоконференція!!!

Шановні колеги учнівська молодь 9-11 класів!

05 квітня 2017 року з 14.00 до 15.00 в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова (м. Харків,вул. Революції, 12, Конференц-зал № 2) випускаюча кафедра економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку проводить відео-конференцію за темою:

«Реалізуй максимум можливостей та почни власний бізнес разом з нами».

До участі в заході запрошуються учні 9-11 класів,лідери учнівського самоврядування м. Харкова та Харківської області , слухачі шкіл розвитку університету.

Для бажаючих прийняти участь в конференції онлайн необхідно пройти реєстрацію на сайті Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова за посиланням на сайті університету http//www.kname.edu.ua/index.php (нижній лівий кут).

Реєстрація учасників конференції розпочнеться 05.04.2017 о 14.00 годині (інструкція для реєстрації та участі у відео конференції додається на сайті у самому посиланні).

Модератор - Вороніна Ольга Сергіївна,