Стажування викладача кафедри ЕПБАтаРР Славути О.І. в Празькому інституті підвищення кваліфікації

29 1Старший викладач кафедри ЕПБАтаРР Славута Олена Іванівна пройшла наукове стажування у Празькому інституті підвищення кваліфікації за програмою «Публікаційна та проектна діяльність у країнах Євросоюзу: від теорії до практики» (20.11-27.11.2016р.). У програмі стажування взяли участь понад 100 науковців з провідних ВНЗ України.

Стажування проводили викладачі Кембриджського університету (University of Cambridge; Великобританія), Карлового університету в Празі (Univerzita Karlova v Praze; Чеська Республіка) та Вроцлавського університету (University of Wroclaw; Республіка Польща).

Учасники стажування також прийняли активну участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи розвитку європейської освіти».

29 2    29 3