Захист дипломних робіт студентів-магістрів заочної форми навчання на кафедрі Підприємництва та бізнес-адміністрування (день третій)

 19 червня 2019 року на кафедрі Підприємництва та бізнес-адміністрування згідно з графіком завершився захист дипломних робіт студентів-магістрів заочної форми спеціальностей 073 «Менеджмент» (освітня програма «Бізнес-адміністрування»), 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" (освітня програма "Економіка та організація бізнесу") та 051 - «Економіка» (освітня програма «Економіка підприємства»).

WP 20190619 001

 

WP 20190619 003
Відзначимо, що теми представлених дипломних проектів актуальні та досить різноманітні, всі вони мають дослідницький характер і базуються на реальних даних. Серед найактуальніших тем - оптимізація організаційно-економічних механізмів управління фірмою,  стратегія підвищення конкурентоспроможності підприємства і ряд актуальних інших тем, присвячених формуванню мотиваційних механізмів персоналу, виробничих процесів фірми тощо. Висновки і рекомендації, що містяться в магістерських роботах, мають як теоретичне, так і практичне значення. Магістерські роботи відображають високий рівень фахової підготовки випускників, що відмічено комісією на чолі з головою ДЕК.

 

Колектив кафедри від щирого серця вітає своїх випускників з успішним захистом магістерських робіт та здобуттям освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр»!!!  Бажаємо кожному досягнути вагомих успіхів та втілити всі мрії в житті!!!


Обласний конкурс наукових робіт "Розвиток сучасного підприємництва"

Конкурс наукових робіт 22 04

На сайті Один гість та користувачі відсутні

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА