Захист дипломних робіт студентів-магістрів заочної форми навчання на кафедрі Підприємництва та бізнес-адміністрування (день третій)

19 червня 2019 року на кафедрі Підприємництва та бізнес-адміністрування згідно з графіком завершився захист дипломних робіт студентів-магістрів заочної форми спеціальностей 073 «Менеджмент» (освітня програма «Бізнес-адміністрування»), 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" (освітня програма "Економіка та організація бізнесу") та 051 - «Економіка» (освітня програма «Економіка підприємства»).

WP 20190619 001

WP 20190619 003
Відзначимо, що теми представлених дипломних проектів актуальні та досить різноманітні, всі вони мають дослідницький характер і базуються на реальних даних. Серед найактуальніших тем - оптимізація організаційно-економічних механізмів управління фірмою,  стратегія підвищення конкурентоспроможності підприємства і ряд актуальних інших тем, присвячених формуванню мотиваційних механізмів персоналу, виробничих процесів фірми тощо. Висновки і рекомендації, що містяться в магістерських роботах, мають як теоретичне, так і практичне значення. Магістерські роботи відображають високий рівень фахової підготовки випускників, що відмічено комісією на чолі з головою ДЕК.

Колектив кафедри від щирого серця вітає своїх випускників з успішним захистом магістерських робіт та здобуттям освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр»!!!  Бажаємо кожному досягнути вагомих успіхів та втілити всі мрії в житті!!!

Сейчас 849 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Розумним бути модно - Всеукраїнський конкурс на здобуття грантів для оплати навчання

Розумний фото