3 грудня 2014 року у м. Богодухів відбулося урочисте підписання Угоди про співробітництво між ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та навчальними закладами м. Богодухова

   Гостей з Університету вітали на Богодухівщині: Богодухівський міський голова Олексенко Н. І., Голова Богодухівської районної державної адміністрації - Сластін О. П., Голова Богодухівської районної ради - Тризна Д. К., начальник відділу освіти Богодухівської райдержадміністрації – Безмінова І. Г., директор Богодухівського ліцею № 3 – Рубаник О. В. Університет представляли: проректор з керівництва та координації навчально-виховної роботи доц. Малєєв О.І., зав. каф. ЕПБАіРР проф. Димченко О.В., зам. директора ЦПКПК та ДН доц. Прасол В.М., доц. Величко В.В., доц. Бурак О.М. і ас. Покуца І.В.
   В рамках профорієнтаційної роботи були проведені: презентація Університету та спеціальностей для майбутніх абітурієнтів, тематичний майстер-клас і представлена урочиста концертна програма. Школярі випускних класів м. Богодухова та району, їх батьки та вчителі, а також всі присутні з цікавістю ознайомилися з широкими можливостями навчання і розвитку особистості, які може надати Університет. Щиро дякуємо нашим друзям з Богодухівщини за теплий і гостинний прийом, сподіваємося на плідну і довгострокову співпрацю!

31 1   31 2
     
31 3   31 4
     
31 5   31 6

ua

Обласний конкурс наукових робіт "Розвиток сучасного підприємництва"

Конкурс наукових робіт 22 04

На сайті 315 гостей та користувачі відсутні

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА