11 грудня 2014 року

Участь студентів факультету «Економіка і підприємництво» в проведенні Дня кар'єри

Студенти 2-5 курсів факультету «Економіка і підприємництво» прийняли участь у проведенні Дня кар'єри «Працевлаштування випускників» ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

Для участі у Дні кар'єри надійшло 117 заяв від підприємств, які потенційно можуть стати працедавцями для наших студентів, що знаходиться в пошуку роботи. День кар'єри проводився спільно з діловим партнером та постійним його учасником – Харківським обласним центром зайнятості. Генеральним інформаційним партнером Дня кар'єри виступила Регіональна Інтернет-компанія «Робота в Харкові».

Серед 117 підприємств і компаній, які надали вакансії і місця для практик і стажувань на своїй базі, студенти спеціальності «Облік і аудит» проявили підвищену увагу до таких, як: Група компаній «Бар'єр. Безпека бізнесу», Нацоіональний науковий центр «Інститут метрології», ТОВ «Іззі-кредит», ВАТ «Житлобуд-1», АК «Харківобленерго», КСП «Харківгорліфт», виробнича науково-технічна корпорація «Модернізація і розвиток «МИР», ТОВ «Аудиторська фірма «Фінанси і аудит» (харківське представництво), Федерація професійних аудиторів України, ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку» (Харківська дирекція), ПАТ «Альфа-Банк», Мережа ресторанів Фрешлайн, Державна податкова інспекція у Київському районі м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області, Національна страхова компанія «Оранта» (харківське представництво), Харківська обласна рада та ін.

Після офіційної частини, кожен учасник Дня кар'єри мав можливість поспілкуватися з потенційними працедавцями, проаналізувати критерії відбору на певну посаду, залишити своє резюме на розгляд і, навіть, пройти попередню співбесіду.

Цікавим моментом став проведений Директором регіонального представництва в Харківській області Групи компаній «Бар'єр. Безпека бізнесу» М.І. Зайцевим тренінг студентів-магістрантів кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту», що навчаються за спеціальністю 8.18010014 «Управління фінансово-економічною безпекою» про важливість внутрішньої мотивації до професійного самовизначення, розуміння власного професійного шляху та формування навичок щодо методів, способів, засобів пошуку роботи.

32 1

32 2

32 3

 


ua

Обласний конкурс наукових робіт "Розвиток сучасного підприємництва"

Конкурс наукових робіт 22 04

На сайті 90 гостей та користувачі відсутні

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА