Магістерська програма

«Економіка і організація бізнесу»

 

 

Галузь: 07 «Управління та адміністрування»

Спеціальність: 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Освітньо-кваліфікаційний рівень: магістр

Форма навчанняя: денна (за індивідуальним графіком) і заочна

Термін навчання: 1 рік і 5 місяців, заочна форма - 2 роки.

Навчання на базі освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр», «спеціаліст» економічних напрямів.

 

ОБИРАЙ МАЙБУТНЕ- НАВЧАЙСЯ З НАМИ!

   Економіка і організація бізнесу это вивчення економічної та організаційної сутності бізнесу, особливостей його внутрішнього і зовнішнього середовища в Україні, господарських і організаційних форм, аспектів інформаційного забезпечення, основних напрямів цієї діяльності, а також принципів ефективного функціонування сучасного підприємництва. Приділяється увага аналізу значення соціально-моральної спрямованості поведінки бізнесмена, його ділової етики, які відповідають сучасним вимогам цивілізованого підприємництва, а також характеристиці державного регулювання бізнесу.

  Магістри даної спеціальності підготовлені до здійснення: системного аналізу діяльності організації; розробки стратегічних напрямів розвитку організації і забезпечення їх конкурентоспроможності; поєднання всіх видів ресурсів, організація колективної праці для досягнення місії організації; організація процесів управління, прийняття управлінських рішень та їх реалізації.

   Магістр з економіки і організації бізнесу - це спеціаліст, який має спеціальну управлінську освіту і відповідає за розробку та прийняття економічних, управлінських та організаційних рішень.

   Основні напрями професійної діяльностіінформаційно-аналітична, організаційно-управлінська та адміністративно-господарська, а за умов набуття відповідного досвіду може адаптуватися до таких напрямів суміжної професійної діяльності: економічна, маркетингова, обліково-контрольна, зовнішньоекономічна, освітня, науково-дослідна.


ua

Обласний конкурс наукових робіт "Розвиток сучасного підприємництва"

Конкурс наукових робіт 22 04

На сайті 895 гостей та користувачі відсутні

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА