Магістерська програма

«Економіка і організація бізнесу»

 

 

Галузь: 07 «Управління та адміністрування»

Спеціальність: 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Освітньо-кваліфікаційний рівень: магістр

Форма навчанняя: денна (за індивідуальним графіком) і заочна

Термін навчання: 1 рік і 5 місяців, заочна форма - 2 роки.

Навчання на базі освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр», «спеціаліст» економічних напрямів.

 

ОБИРАЙ МАЙБУТНЕ- НАВЧАЙСЯ З НАМИ!

   Економіка і організація бізнесу это вивчення економічної та організаційної сутності бізнесу, особливостей його внутрішнього і зовнішнього середовища в Україні, господарських і організаційних форм, аспектів інформаційного забезпечення, основних напрямів цієї діяльності, а також принципів ефективного функціонування сучасного підприємництва. Приділяється увага аналізу значення соціально-моральної спрямованості поведінки бізнесмена, його ділової етики, які відповідають сучасним вимогам цивілізованого підприємництва, а також характеристиці державного регулювання бізнесу.

  Магістри даної спеціальності підготовлені до здійснення: системного аналізу діяльності організації; розробки стратегічних напрямів розвитку організації і забезпечення їх конкурентоспроможності; поєднання всіх видів ресурсів, організація колективної праці для досягнення місії організації; організація процесів управління, прийняття управлінських рішень та їх реалізації.

   Магістр з економіки і організації бізнесу - це спеціаліст, який має спеціальну управлінську освіту і відповідає за розробку та прийняття економічних, управлінських та організаційних рішень.

   Основні напрями професійної діяльностіінформаційно-аналітична, організаційно-управлінська та адміністративно-господарська, а за умов набуття відповідного досвіду може адаптуватися до таких напрямів суміжної професійної діяльності: економічна, маркетингова, обліково-контрольна, зовнішньоекономічна, освітня, науково-дослідна.


На сайті 169 гостей та користувачі відсутні

Подвійний диплом європейського зразка

Duplom

Презентация каф

Дистанційне навчання

дистан

Студентська бізнес-асоціація

СБА