22 березня 2017 р. викладачі кафедри відвідали

Дергачівську гімназію №3

На сьогоднішній день профорієнтаційна робота є невід’ємною частиною діяльності університету. У зв’язку з цим 22 березня 2017 р. викладачі кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Коюда О.П. та Рудаченко О.О. разом зі студенткою 1 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Смолянінова К. відвідали Дергачівську гімназію № 3.

Представники університету мали можливість поспілкуватися з учнями старших класів, ознайомити їх зі студентським життям Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, можливостями участі в Міжнародних програмах та проектах від Центру Міжнародної діяльності та освіти, підприємницькою діяльністю, в рамках роботи Бізнес-інкубатору, навчальним процесом Університету та студентським дозвіллям.

Завершальним етапом зустрічі було підписання двостороннього договору про подальшу співпрацю та нагородження директора Гімназії подякою за якісну підготовку випускників.